دیوارپوش فومی طرح آجر سبز طوسی

 

 

روش خرید: ارسال کد 17882639  به 100010220

قیمت : 115,000 تومان

 داری لایه ی پوششی پلی اورتان

مناسب برای حمام آشپزخانه سالن پذیرایی

دارای ابعاد 70×77 سانتی متر

قابلیت شستشو آسان

پشت چسب دار

ضربه گیر

 

قیمت محصول 115,000 تومان


معرفی و مشخصات دیوارپوش فومی طرح آجر سبز طوسی

یکی از بهترین راهکار های دیزاین کردن و تزیین کردن آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و ... دیوارپوش است که به راحتی بر روی دیوار نصب میشود و به زیبایی های خانه ی شما می افزاید.

 

این دیوار پوش طرح آجر سبز طوسی با داشتن ظاهر بسیار زیبا و چسب دوطرفه قدرتمند به آسانی بر روی تمامی دیوار ها قابل نصب است.

 

آجر های این دیوارپوش به صورت 3 بعدی طراحی شده اند تا حس طبیعی و لذت بخش داشتن یک دیوار آجری را به شما منتقل کند.

این دیوارپوش همچنین قابلیت ضد ضربه و عایقی صدا را دارد که از رسیدن آسیب به دیوار کمک میکند و از بازگشت صدا نیز جلوگیری میکند.

 جنس این محصول نیز این قابلیت را برای شما فراهم میکند تا بتوانید برای قرار دادن آن در هر مکانی آن را قیچی کنید و به شکل های مختلف ر بیاورید. 

 

 

 

آموزش به دست آوردن تعداد مورد نیاز جهت خرید:

 

ابعاد دیوار مورد نظر را اندازه بگیرید؛ این اندازه گیری به صورت طول و عرض باشد برای مثال برای یک دیوار با ارتفاع (عرض) 2.5 متر و طول 5 متر اگر بخواهیم تعداد دیوارپوش های با سایز 70 در 77 سانتی متر را مشخص کنیم کافی است با بدست آوردن مترمربع دیوار یعنی ضرب 2.5 در 5 که مقدار 12.5 را بدست آوریم و در عدد 0.54 که اندازه مترمربع هر یک عدد دیوارپوش می باشد ضرب نمایید که عدد 6.75 را به دست می آوریم که چون به سمت عدد بالاتر رند می شود که به عدد 7 خواهیم رسید که برای بخش مورد نظر تعداد 7 عدد دیوارپوش مورد نیاز است.